درباره ما

آزمایشگاه اورند پیشرو بزرگترین مرکز تخصصی در زمینه تست انواع سیستم ها سوخت رسانی خودرو و قطعات مرتبط در کشور به شماره می‌رود.
این آزمایشگاه قابلیت پاسخگویی به موقع و سریع به تمام نیازهای آزمایشگاهی مشتریان خود در حوزه تحقیق وتوسعه ،دوام پذیری قطعات و صدور تاییدیه های فنی را دارا می باشد. ما میتوانیم هر نوع آزمایش تخصصی مورد نیاز مشتریان خود در حوزه  انواع سیستم سخت رسانی خودرو را با توجه به قابلیتهای بالا و انعطاف پذیری تجهیزات طراحی و اجرا نماییم.

آزمایشگاه اورند پیشرو با پیاده سازی سیستم سازی سیستم مدیریت کیفیت ایزو ۱۷۰۲۵ از dakks آلمان و اداره استاندارد نیز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه ارایه خدمات آزمونها: شناسایی مواد پلیمری و مترولوژی و صوت تنسایل کلایمیت آنالیزگرهای عنصری خواص مکانیکی کالیبراسیون با سنجش دقیق و دقت عمل بالا در برآورده کردن خواسته و نیازهای مشتریان مطابق استاندارهای ملی و بین المللی جامعه عمل بپوشاند ، در آزمایشگاه اورند پیشرو آزمونها در کوتاه ترین زمان و با کیفیت بالا و قیمت مناسب انجام میگردد. امکان حضور مشتری در هنگام انجام آزمون بدون دریافت هزینه مقدور میباشد.